Stoki narciarskie
Polish English French German

chranow baner

ozdobnik Chrzanów, czyli Ośrodek Narciarski Raj u Rzetelskiego. Stok narciarski położony jest w południowo-zachodniej części województwa lubelskiego, w powiecie janowskim. Dysponuje doskonale przygotowanym stokiem dzięki rozwiniętemu systemowi śnieżenia oraz niezawodnych ratraków. Obecnie na terenie ośrodka można korzystać z 4 wyciągów orczykowych, oraz wyciągu „wyrwi rączka” dla najmłodszych. Pasjonaci białego szaleństwa mogą korzystać z 9 sztucznie naśnieżonych i oświetlonych tras. Aby było klimatycznie oczywiście w takim ośrodku nie może zabraknąć pięknej drewnianej karczmy w stylu góralskim oraz szklanej areny, gdzie można zjeść przepyszne domowe jedzenie oraz pizzę.  Na miejscu czeka na Państwa stale palący się grill, szkółka narciarska i snowboardowa, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Nad miłośnikami białego szaleństwa stale czuwają ratownicy medyczni. 

nartraj mapka

Strona internetowa: www.rzetelski.com.pl

ozdobnik2

sulow baner

ozdobnik Stok narciarski w Sulowie odległy jest o 13 kilometrów od Kraśnika. Dysponuje trzema wyciągami narciarskimi, na miejscu znajduje się też  wypożyczalnia sprzętu.  Lekcji jazdy na nartach oraz snowboardzie udziela siedmiu instruktorów. Na terenie ośrodka znajduje się obiekt gastronomiczny oraz ogniska, przy których można również upiec własny prowiant oraz ogrzać się. W pobliżu są przepiękne tereny dla miłośników narciarstwa biegowego oraz malownicze miejsca spacerowe. Wszystkie trasy są naśnieżane, ratrakowane, oświetlone, przestronne, bezpieczne, z profesjonalnym nagłośnieniem i monitoringiem. Tuż pod stokiem znajdują się bezpłatne parkingi na kilkaset samochodów.

sulow baner dolny

Strona internetowa: www.stok-sulow.pl

ozdobnik2

batorz baner

ozdobnik Batorz, Ośrodek Narciarski Batorz-Ski. Położony ok. 30 km na południowy wschód od Kraśnika. Stok sztucznie naśnieżany i ratrakowany, oświetlony w nocy. Dwa podporowe wyciągi narciarskie, o łagodnym rozruchu ułatwiającym start szczególnie narciarzom mniej zaawansowanym, prowadzą do trzech tras zjazdowych o różnych stopniach trudności o długości 480, 400 i 350 m. Funkcjonujący od 2013 roku park snowboardowy został zaprojektowany przez przedsiębiorstwo specjalizujące się w tworzeniu tego typu obiektów i cieszy się pozytywną opinią wśród snowboardzistów. Uzupełnieniem stoku zasadniczego jest bezpieczna „ośla łączka” z 80 m trasą zjazdową. Na miejscu jest obiekt gastronomiczny, działa wypożyczalnia i serwis, jest także możliwość wynajęcia instruktora. 

batorz baner dolny

Strona internetowa: www.batorzski.pl

ozdobnik2

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem